Lifestyle

Underdog Marathon – utrka za pse i vlasnike

Riječ je o već devetom izdanju maratona koji iz godine u godinu okuplja sve veći broj domaćih i stranih sudionika i promatrača

Autor: Ante Jurić - 11.08.2025

Underdog Marathon je trkačko-plivačka utrka za pse i njihove vlasnike, a održat će se u subotu, 16. kolovoza 2025. u Crikvenici. Riječ je o već devetom izdanju maratona koji iz godine u godinu okuplja sve veći broj domaćih i stranih sudionika i promatrača.

Start je u 18:00 sati ispred Monty’s Dog Beach & Bara, a natjecatelje očekuje nesvakidašnji izazov: 185 metara trčanja, zatim 185 metara plivanja – rame uz rame sa svojim četveronožnim partnerima.

Nakon utrke slijedi opuštanje i zabavni program s već legendarnim natjecanjima za pse – u ispijanju psećeg piva i jedenju psećeg sladoleda, uz glazbu, nagrade i odličnu atmosferu.

Underdog Marathon slavi povezanost ljudi i pasa te promiče rekreaciju na zabavan, pristupačan i originalan način.

Više informacija o događaju dostupno je na:  www.monty.hr/underdogmarathon

Tagovi: crikvenica, psi, Underdog Marathon, utrka,