Sport

Hajduk ‘utrpao Rudešu 3 komada

Autor: Alan Srčnik - 17.03.2019

U utakmici 25. kola Prve HNL, na Poljudu su nogometaši Hajduka su svladali Rudeš s 3-0. Poslije prvih 45 minuta bilo je 1-0. Pa sve do 80. minute, a kada se Hajduk ‘raskomotio’ rezultatski i igrom …

Dominacija domaćih rezultirala je golom u 32. minuti, kada je udarac Tahiraja Mijo Caktaš ugurao u mrežu.

U 80. minuti Brazilac Jairo je primirio loptu na desetak metara od vrata i snažnim udarcem postigao gol za 2-0 i konačnu odluku o pobjedniku.

U 90. minuti crveni karton je dobio igrač “bijelih” Ukrajinac Oleksandr Svatok, a u nakon odlično izvedenog protunapada Caktaš postigao svoj drugi gol na utakmici.

Pred 12.000 gledatelja na stadionu Poljud sudio je Matoc iz Zaprešića.

Tagovi: hajduk, prva hnl, rudeš,