Hezonja odigrao sjajnu utakmicu, unatoč porazu

hezonja_11112018_glasdalmacije

epa07112492 New York Knicks forward Mario Hezonja of Croatia (L) grabs a rebound in front of Milwaukee Bucks forward Ersan Ilyasova of Turkey (R) in the second half of their NBA game at Fiserve Forum in Milwaukee, Wisconsin, USA, 22 October 2018. The Bucks defeated the Knicks. EPA/TANNEN MAURY SHUTTERSTOCK OUT

Dubrovački i hrvatski košarkaš Hezonja imao je sjajnu večer na parketu u NBA – piše Nacionalniportal.hr, prenoseći Hina-u.

New York Knicksi su poraženi kod vodeće momčadi Istoka Toronto Raptorsa (112-128), a dobru večer imao je Mario Hezonja koji je za 22 minute igre ubacio 13 koševa (šut 6-8), uz 5 skokova i asist.

Hezonja je bio treći strijelac Knicksa na ovoj utakmici, iza Tima Hardawaya (27) i Enea Kantera (15), dok je domaćine predvodio Kamerunac Pascal Siakam s 23 ubačaja u 28 minuta. Toronto je ovo 12. pobjeda, a Kanađani imaju samo jedan poraz.