Sport

Rijeka ‘svladala’ Lokomotivu – rezultatu se najviše veseli Hajduk

Lokomotivi ovim porazom visi plasman u Europu, ako Hajduk danas pobijedi Istru dolazi na četvrto mjesto s bodom više.

Autor: Antonela Verković - 30.03.2019

U derbi susretu 26. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Rijeke svladali Lokomotivu s 2-1 (1-0) i učvrstili se na drugom mjestu – piše RijekaOnline.hr.

Rijeka je prekinula niz od 880 dana bez pobjede i pogotka u prvenstvenom ogledu na gostovanju kod Lokomotive u Kranjčevićevoj.

Poveo je domaćine Alexander Gorgon u 20. minuti, a izjednačio je Majstorović četiri minute nakon nastavka.

Lokosi su tada stalno prijetili momčadi Igora Bišćana, u prvih 20 minuta nastavka imali omjer udaraca osam naprema nula, no Rijeka se trgnula u 72. minuti i golom Puljića došla u vodstvo.

Tagovi: bodovi, hajduk, HNL, istra 1961, nk rijeka, utakmica,