Sport

Zlato i bronca članovima karate škole Tisno

Članovi karate škole Tisno osvojili su dvije medalje na "Kupu Jadrana" održanom u Splitu na Gripama

Autor: Ivona Amidžić - 05.04.2019

Noa Milaković osvojio je zlatnu medalju u kategoriji borbe cicibani + 26 kg. Nakon pobjede u eliminacijama u polufinalu je bio bolji od člana iz karate kluba Osvit 1971, dok je u finalu pobijedio član karate kluba Zanšin Split.

Noah Križanović Mimica osvojio je brončanu medalju u kategoriji borbe cicibani – 26 kg. Nakon pobjede u eliminacijama u polufinalu gubi od člana karate kluba Tigar Knin.

Iako su ostali bez medalje dobar nastup su imali i Lovro Špadina ,Toni Strunje, Amaris Jeličić, Emanuela Milaković i Dorotea Komšić Knežević.

Na turniru je sudjelovalo 507 natjecatelja iz 42 kluba iz Hrvatske, BiH i Crne Gore.

Slijedeći nastup članova karate škole Tisno je na Kupu sv.Duje 05. svibnja 2019. godine.